Obserwatorzy

piątek, 5 lutego 2016

Cisza w zakątku...

Witajcie po długiej, bardzo długiej przerwie!
Nie mogę uwierzyć, że to już rok minął od ostatniego wpisu. Szok, jak ten czas leci!
Jak zwykle o tej porze roku jestem przykuta do łóżka, eh te wieczne przeziębienia, wirusy itp. Tym razem jest bardzo źle, bo zwykły ból gardła po tygodniu zamienił się w zapalenie płuc :(tak więc charczę w prawym płucu, wchodzi już na lewe, gardło boli nadal i weź się człowieku nie załamuj :/
Kilka słów wyjaśnienia, dlaczego aż tyle miesięcy mnie nie było. Lenistwo? Wygoda? Brak chęci, apatia itp. itd. To był rok chorób, odejść i pożegnań. smutków nie zabrakło, a gdy nie ma własnej rodziny, to każde odejście przeraża po wielokroć, odsłania pustkę, która wokół zostaje... Odszedł nasz zaprzyjaźniony pan Z. Starszy pan, który wszystkim pomagał. Był samotny i smutne były jego ostatnie chwile :( U mnie był pomocny we wszystkim- kosił trawę, odśnieżał, przypilnował zwierzaki gdy trzeba było wyjechać, skoczył do sklepu gdy byłam chora albo i leniwa... I nagle gorączka, rak płuc i po człowieku :( ten stres mnie wpędził w kłopoty z tarczycą, odezwały się moje guzy, które chciały mnie zadusić :( dwa tygodnie po panu Z. odszedł Maciek. O tym napiszę wkrótce :(
I tak ten rok jakoś uciekł, właściwie to była wegetacja, byle już nie myśleć, byle do przodu.
Jakoś łatwiej i szybciej było kliknąć w smartfonie i wejść na FB, poczytać, coś napisać i zniknąć niż wyciągać laptopa (musi być schowany przed sikającą Matyldą). Zresztą mam takie wrażenie, że coraz mniej ludzi pisze i zagląda na blogi. Też macie tak uważacie?
Postaram się nadrobić trochę te zaległości i pokazać co zrobiłam przez ten miniony rok. Bo nie próżnowałam, o nie! Powstało "troszkę" robótek i ułożyłam kilka kompozycji z kwiatów, ale o tym wkrótce!

♥ pozdrawiam ♥

Image and video hosting by TinyPic

3 komentarze:

 1. Czas pędzi jak szalony,tak nie dawno był Nowy Rok a teraz już luty i prawie wiosna.Zdrówka życzę i duzo słonecznych dni oraz pogody ducha.Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Halszko po długiej przerwie:) pozdrawiam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Arletko, życzę szybkiego powrotu do zdrowia. ❤
  Dbaj o siebie, polecam Neosine, która działa na wirusy i odpornościowo.❤
  Głowa do góry !!!
  *******(¨`·.·´¨) (¨`·.·´¨)*********
  ********`·.¸(¨`·.·´¨)..·´**********
  ************`·.¸.·´**********
  Co do blogów, masz rację, ludzie mniej zaglądają na blogi, a komentarzy wcale nie piszą, gdy już zajrzą. ❤
  Wszyscy siedzą na Fejsie, hihihi... ❤

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że zostawiasz swój ślad na moim blogu! Dziękuję za każdy komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...