Obserwatorzy

niedziela, 8 lutego 2015

burza w lutym?


 Chciałam to mam! Sypnęło w końcu śniegiem. Nie, żeby od razu jakieś szaleństwo... Szału nie ma.
Po prostu zrobiło się ładnie, czysto i biało. Śnieg w mojej okolicy ma to szczęście, że dopóki sam nie stopnieje, będzie leżał bielutki i nic go nie przykurzy ;) nie to co w wielkim mieście.
Tak więc mamy pięknie za oknami.  Pies szaleje w śniegu, ale koty wolą wygrzewać się przy kaloryferach. Szczytem ich rozrywki jest leżenie na parapecie i obserwowanie ptaszków dokarmianych na drzewach w ogrodzie.
Za to wczoraj pogoda spłatała nam wszystkim psikusa.
Było kilka minut po g.22
Dokończałam szydełkowy kocyk, z dwoma kotami na kolanach, trzecim na poręczy fotela. Nagle rozległ się taki grzmot, że w sekundę wszystkie koty były schowane pod kanapami. Nie od razu skojarzyłam co się dzieje, myślałam że to w filmie... Po kolejnym grzmocie, wyglądam za okno a tam... burza! Burza w lutym!!! Grzmoty, błyskawice! Dla mnie szok. No, żebym w lutym musiała bać się burzy to już lekka przesada. Po burzy nadeszła silna wichura i sypnęło śniegiem.

a tak wygląda zimowy ogród i zimowy Bobciudo następnego posta!
kolejny już wkrótce- będzie w końcu o kocyku z granny squares!

4 komentarze:

 1. Nieprawdopodobne zjawisko i to w lutym.Pogoda zwariowana,tylko Bobciu zadowolony.Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny piesek ! U nas w wielkim mieście też jest sporo ładnego śniegu, nie narzekamy! Zresztą to już zaraz koniec bo wiosna idzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Komu Bobek ukradł kapeć? ^^ Bo dobrze paczę?
  Mi się też śnieg marzył i sypnęło zdrowo ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za miłe wpisy:D Inez- no komu ukradł kapeć? komu? zawsze mi :/ nauczyłam się mieć zapas w szafce, bo nigdy nie wiadomo kiedy mu się zachce kraść, ten jest już kolejny raz zakopywany w ogrodzie i odkopywany, nie wiem nawet gdzie i kiedy :) nabrał już mocy urzędowej :) w ogrodzie jest wiele takich niespodzianek, np., pluszaki lubi zakopywać na grobie Magnusa! właściwie sadzi je do ziemi tylko, bo połowa wystaje nad grób :D

  OdpowiedzUsuń

Miło mi, że zostawiasz swój ślad na moim blogu! Dziękuję za każdy komentarz :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...